BİLGE’NİN E-BÜLTENİ

  • Bilge İnal linkedin
  • Bilge İnal Email
  • Bilge İnal Anasayfa
  • Bilge İnal Anasayfa
Dişi Bilgelik® Kadın Dönüşüm Programları

Yaratıcı Eğitmeni, Profesyonel Koç

Kadınsı Bilgelik ile Dönüşüm, Erginlenme, Bütünlük
Bilge İnal

Bilge, özgünlüğünü ve özgürlüğünü, içsel armağanlarını ve içsel gücünü arayan, ‘kendine yürümeye kararlı’ kadınlarla, yaratıcısı olduğu Dişi Bilgelik® programları kapsamında derin ve dönüşümsel çalışmalar yapmaktadir. Feminen mistisizmini kadın psikolojisi ve dönüşümsel yöntemler ile harmanladığı bütünsel yaklaşımlı programlari ile kadınların hakiki yaşamlar-meslekler yaratmalarına, içten ve kalıcı ilişkiler kurmalarına, kendileriyle olan ilişkilerini sadelik ve zerafetle yeniden düzenlemelerine destek olmaktadir.


Erginlenme bir kadının kendi hayat yolculuğunda yaşı ve mevkisi ne olursa olsun kendini içinde tam bir bütünlük içinde hissedene kadar olgunlaşması, kadınsı bilgeliği ile büyümesi demektir. Kutsal Kadın arketipine açılması, kendi hayatında ve topluma olan katkısında birlik duygusuna gelebilmesidir.


Bu satırları okurken, eğer içinizde böyle bir çağrı duyuyor, Bilge’nin size, yolculuğunuza derin bir bakış, kapsayıcı bir güven ve iyileştiren bir dokunuşla eşlik etmesini istiyorsanız ona buradan ulaşabilirsiniz.

Bilge kurumsal ve bireysel olarak geniş çaplı bir yelpazede kadınlara özel bireysel koçluk hizmeti vermektedir.

Dur, dinle, hep konuşursan hiçbir şey duyamazsın.

Kızılderili Atasözü